Facebook Instagram YouTube
українська русский порівняти кошик
Надійна складська техніка з Європи
Шістнадцять років на ринку
ПОШУКПОШУК ПОРІВНЯТИ

Чому навантажувачі Toyota лідирують на світовому ринку

Японська промисловість є однією з найбільш розвинених і високотехнологічних в світі. Це твердження справедливо і для вантажно-розвантажувальної техніки, складського обладнання, яке випускається в Японії.

Компанія Toyota є одним зі світових лідерів з виробництва автонавантажувачів. Компактні і довговічні навантажувачі Toyota зарекомендували себе найкращим чином в найскладніших експлуатаційних умовах. Вони відрізняються високою якістю комплектуючих, надійністю двигуна і міцністю загальної конструкції.

Під час їх випуску, розробники постійно впроваджують інновації та останні технологічні рішення, які ще більше розширюють можливості навантажувача Toyota. BUF Ukraine пропонує Вам орендувати навантажувач Toyota б/в, з постійним сервісним супроводом і можливістю найму потрібного кваліфікованого водія.

Експлуатаційні характеристики навантажувача Toyota: переваги використання

В Україні компанія Toyota має заслужено добру репутацію. Це стосується як нового складського обладнання від цього виробника, так і її б/в техніки, реалізованої за доступними цінами. Таку репутацію вдалося заслужити і постійно підтримувати на належному рівні завдяки наступним експлуатаційним перевагам цих японських автонавантажувачів:

  • Економність. Сучасний двигун навантажувача Toyota споживає самий мінімум палива. Японська техніка відрізняється своєю економічністю, так як ця країна цілеспрямовано проводить політику скорочення споживання викопного палива. Щороку витрати ПММ в Японії скорочуються на 1-2%. І ця тенденція не обійшла стороною виробників складської, вантажно-розвантажувальної техніки.
  • Екологічність. Навантажувачі Toyota оснащуються триступеневої системою очищення вихлопних газів. Завдяки їй дизельні і бензинові навантажувачі використовуються не тільки на відкритих майданчиках, але і в закритих приміщеннях зі стандартною системою вентиляції. Єдиним недоліком є ​​відносна дорожнеча одноразових змінних фільтрів, які вимагають періодичної заміни.
  • Відповідність міжнародним стандартам. Всі навантажувачі Toyota сертифіковані відповідно до міждержавних стандартів ISO 9001 та ISO 14001. Саме вони вказують на високу якість техніки, відповідність нормам екологічного контролю. Такі автонавантажувачі розраховані на довгу службу і не забруднюють повітря важкими частинками, небезпечними для людського здоров'я.
  • Якісне сервісне обслуговування. В Україні не проблема знайти запчастини для навантажувача Toyota. Завдяки гарному, налагодженому сервісу запчастин завжди в достатку, їх легко замовити за адекватною вартості. BUF Ukraine також забезпечує повний, офіційний технічний супровід автонавантажувачів б/в, взятих в оренду на будь-який період.
  • Великий експлуатаційний термін. Навантажувач від Toyota має 20000 мотогодин робочого часу. При належному дотриманні правил експлуатації, Вам не знадобиться часто проводити ремонт навантажувачів Toyota. Японський автонавантажувач - гарантія високої рентабельності бізнесу без простоїв, регулярних поломок і довгого очікування запасних комплектуючих.
  • Широкий модельний ряд. Компанія Toyota пропонує своїм клієнтам широкий асортимент навантажувачів та іншого складського обладнання. Каталог навантажувачів Toyota складається з бензинових, газових, дизельних і електричних моделей. За вантажопідйомності можливості автонавантажувачів варіюються в діапазоні від 700 кг до 5 тонн. Є рішення як для великих виробництв і логістичних центрів, так і для забудовників, торгівлі, невеликого приватного бізнесу і т.д.
  • Широкий діапазон робочих умов. Такі автонавантажувачі працюють на відкритих майданчиках і в закритих приміщеннях. Вони застосовуються при температурах від -30°С до + 45°С. Тут головне правильно вибрати тип двигуна. Електронавантажувач для закритих приміщень, газовий і бензиновий - універсальні, але для температур вище -5 ° С. Дизельний же найкраще підходить для відкритого майданчика і морозів.

Окремо варто згадати і комфортність, високий рівень безпеки управління навантажувачем Toyota. Ця компанія є лідером світового ринку складського обладнання ще й тому, що приділяє особливу увагу безпеці як оператора машини, так і всього робочого процесу. Такі автонавантажувачі мають систему синхронізованого проходження повороту. Завдяки цьому його не вносить і не перекидає на великих швидкостях з вантажем.

Щогла вантажівки надійно утримує вантаж, а вила захищені від самовільного опускання спеціальним гідравлічним замком. Також впроваджено технологію стабілізації задньої осі навантажувача, що важливо при роботі з максимальним навантаженням на похилих поверхнях. Мережа контрольних датчиків постійно стежить за станом основних агрегатів і вузлів навантажувача Toyota, і сигналізує при явному відхиленні від норми. Це дозволяє проводити своєчасний ремонт з мінімальними фінансовими витратами, без тривалого простою.

Про компанію · Оренда · Сервіс · Каталог · Блог · Контакти

Доставка · Оплата · Гарантія

Facebook Instagram YouTube

2006-2022 · ТОВ «БАФ Юкрейн»
Україна, м.Київ, провулок Моторний, 3

ВИМКНУТИ СВІТЛО