Facebook Instagram YouTube
українська русский порівняти кошик
Надійна складська техніка з Європи
Шістнадцять років на ринку
ПОШУКПОШУК ПОРІВНЯТИ

Штабелери з противагою і без - переваги і особливості використання

Штабелер - це невеликий вилочний вантажопідйомник, який активно застосовується для вантажно-розвантажувальних робіт на складських майданчиках будь-якого розміру і інтенсивності вантажопотоку. В основному штабелери використовуються на закритих складах з щільним розміщенням як звичайних, так і висотних стелажів.

Хоча все штабелери, незалежно від виробника, мають принципово схожу конструкцію, у них є і важливі відмінності. Які виділяють типи штабелерів в конструкційному плані? У чому полягає специфіка використання кожного виду цього вилочного вантажопідйомника? І які їх головні експлуатаційні гідності?

Штабелер з опорними вилами - де він застосовується і які його переваги

Самохідний штабелер даного типу за зовнішнім виглядом і будовою нагадує навантажувач, тільки більш компактних розмірів. У нього немає противаги, який би врівноважував вагу вантажу що обролюється. Попереду штабелера розміщена спеціальна консоль на роликах. Саме на ній спочатку розміщується вантаж, який вже потім штабелюються за допомогою вил. Цей навантажувач підходить тільки для обробки односторонніх палет. Але, незважаючи на таке обмеження, штабелер з консоллю активно використовується на складах завдяки таким перевагам:

  • Компактні розміри. Навантажувач штабелер з опорними вилами має невеликі габарити, так як в його конструкції немає противаги, зазвичай має великі розміри. Це дозволяє його використовувати на складах зі строго обмеженою площею, між щільно розташованими висотними стелажами.
  • Відносно низька ціна. Такий штабелер недорого коштує, що важливо для малого і середнього бізнесу. Складська техніка з опорними вилами активно застосовується на сезонних складах, в точках роздрібної торгівлі і т.д.
  • Малий радіус розвороту. Невеликі габарити навантажувача з консоллю на роликах дозволяють їх експлуатувати на високоефективних складах з великою інтенсивністю вантажопотоку. Радіус розвороту штабелера цього виду становить всього 2,3-2,7 м. Це забезпечує високу швидкість штабелювання вантажів на високих, щільно розташованих стелажах. Самохідний штабелер з консоллю - важливий елемент функціонування сучасного, або модернізованого, високоефективного складу.

Кращий вибір для невеликих закритих складів. Головною відмінною рисою закритою робочого майданчика є майже завжди обов'язкова наявність якісного підлогового покриття. Штабелер з вантажними вилами розроблений саме для роботи на абсолютно рівних поверхнях в умовах суворо контрольованого внутрішнього мікроклімату.

Також варто відзначити, що самохідний штабелер з опорними вилами найбільше підходить для роботи безпосередньо зі стелажами, укладанням на них палет з вантажами, а не для їх транспортування по робочому майданчику.

Про компанію · Оренда · Сервіс · Каталог · Блог · Контакти

Доставка · Оплата · Гарантія

Facebook Instagram YouTube

2006-2022 · ТОВ «БАФ Юкрейн»
Україна, м.Київ, провулок Моторний, 3

ВИМКНУТИ СВІТЛО