Співпраця з перспективою

Гарантія

Продавець гарантує покупцю відсутність в обладнанні недоліків технологічних і виробничих дефектів, а також справну роботу обладнання. Техніка передається робочою, справною, придатною до експлуатації. Відповідає технічним характеристикам заводу виробника, з врахуванням вікового зносу. Гарантія на навантажувальну техніку діє при регулярному  технічному обслуговуванні згідно рекомендацій виробника.

Термін гарантії на вживану техніку для складу складає  3-6 місяців  або 300-500 мотогодин  по лічильнику, що наступить першим.

Гарантія на нову складську техніку складає 12 місяців або 2000 мотогодин.

Повернення товару

ТОВ БАФ Україна надає підтримку та готова до діалогу з нашими замовниками про повернення товару, заміну товару ,удосконалення не лише в період  14 днів відповідно доЗУ «Про захист прав споживачів», а в гарантійний та після гарантійний період.

У компанії працює система TRADEIN- викуп у кліента поставленої нами раніше техніки та заміна з доплатою на новішу техніку.

Згідно законодавства України покупець має право повернути придбаний товар протягом 14 днів відповідно доЗУ «Про захист прав споживачів»,  що не відповідає за кількістю, номенклатурою, комплектацією, заявленим характеристикам продавцем та погоджених у договорі купівлі продажу.

З заявкою про повернення товару покупець може звернутися до спеціаліста, котрий супроводжував угоду купівлі-продажу навантажувальної техніки, може звернутись в письмовій формі за електронною адресою  info@buf.com.ua та за номером телефону компанії +38-044-290-20-40

Стан обладнання при поверненні товару повинно відповідати технічному, естетичному стану максимально близькому до того, який був у момент передачі покупцю, з врахуванням напрацювання мотогодин  в межах норми. Обладнання до моменту повернення не повинно бути удосконаленим, технічно модифікованим, експлуатувалось  з дотриманням «Інструкції з користуванні складської техніки», оператором що має «Посвідчення водія навантажувача».