Оренда

Компанія Best Used Forklifts Ukraine має в своєму розпорядженні широкий асортимент вилових навантажувачів та складської техніки в Україні! До ваших послуг оренда газових  навантажувачів, дизельних  навантажувачів, автонавантажувачі з комбінованим типом двигуна бензин – газ, оренда вилових електронавантажувачів, електроштабелерів, річтраків з висотою підйому від 3 до 11 метрів, оренда електричних візків. З широкого асортименту опцій та варіантів наші кваліфіковані спеціалісти готові допомогти в підборі техніки яка максимально точно відповідатиме вашим технічним вимогам і умовам експлуатації.

Оренда навантажувальної техніки по Україні

Послуга оренди навантажувальної техніки від компанії Best Used Forklifts Ukraine охоплює всю Україну.

Максимально гнучкі умови

Для  вашої зручності пропонуємо гнучкі умови оренди навантажувачів: на декілька годин з оператором, на декілька днів без оператора, на довгостроковий термін від 1 до 12 місяців. Вам просто необхідно обрати період оренди. Будьте впевнені, що на період пікового навантаження вашого підприємства ви зможете уникнути простою в роботі, якщо раптом ваша власна техніка вийшла з ладу.

Сервіс, обслуговування

Ми відповідально відносимося до підготовки техніки,  яка надається в оренду.  Кваліфікований сервіс та регулярне обслуговування парку орендної техніки,  забезпечує постійну функціональність та працездатність навантажувачів на  весь період оренди. Безкоштовне обслуговування техніки в оренді, доставка навантажувача до місця його експлуатації.

Вибір навантажувальної техніки

При виборі автонавантажувача слід враховувати ряд параметрів, від яких залежить ефективність його експлуатації.
– Інтенсивність роботи
– Тип двигуна (дизельний, газовий або електричний)
– Тип вантажу та його максимальна вага
– Максимальна висота підйому вантажу
– Висота воріт або обмеження по робочій висоті
– Розмір робочих коридорів.

Терміни і вартість оренди навантажувача

Мінімальний термін оренди навантажувача або інших видів складської техніки – 1 робочий день (з оператором погодинно). Ціна послуги залежить від інтенсивності роботи, типу техніки та тривалості користування. Оренда навантажувачів в Києві та по Україні від компанії Best Used Forklifts Ukraine дозволяє вирішити логістичні завдання вашого підприємства. Замовити послугу або отримати додаткову консультацію ви можете звернувшись до наших фахівців за телефонами:

0 800 50 40 95 (безкоштовно по Україні)

(044) 290-20-40/44

(068) 68-20- 900

(097)824-42-34

(050)067-55-14

(095)562-89-98

Зв'язатися з нами